اگر به دنبال یادگیری و کسب مهارت در حوزه بازار های مالی هستید، قطعا به یک نقشه راه حرفه‌ای و منظم نیاز دارید. ما در مجموعه آموزشی رز برای بهینه سازی کیفیت دوره ها، نقشه راهی کارشناسی شده برای کاربران خود ارائه کرده‌ایم تا دانش‌پذیران این مسیر با خیال راحت در ادامه با ما باشند و مسیر یادگیری خود را به درستی انتخاب کنند.

دوره مدیریت بحران مالی:

در شرایط بحران اقتصادی چطور عمل کنیم، به همراه معرفی پنج شرکت بورسی کم ریسک سرمایه گذاری برای عزیزانی که فرصت یادگیری ندارند.

دوره مسیر ثروت ساز:

در این دوره شما می‌توانید در زمینه اقتصادی برای خودتان استراتژی تنظیم کنید و طبق آن به موفقیت مالی دست پیدا کنید که به همراه آموزش طلا، نقره و دلار و نحوه سرمایه‌گذاری در آن ها…

دوره حسابدار نخبه:

صفر تا صد حسابداری در این دوره آموزش داده شده. عزیزانی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند و به دنبال کار هستند، جهت استخدام آماده می‌شوند و عزیزانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند ارتقا می‌یابند. همچنین برای کارفرمایان و صاحبین مشاغل به دلیل بحث مالیات ها بسیار کاربردی است.

دوره مقدماتی بورس ایران:

مقدمه ای برای شروع قدرتمند بازار بورس همچنین سنجیدن علاقه خودتان نسبت به این بازار. مطالب آموزشی این دوره به صورت تخصصی می باشد و برای ارتقای سطح فعالان بازار سرمایه طراحی و تولید شده است . 

دوره جامع بنیادی بورس (FIS + افزایش سرمایه)

دوره تحلیل بنیادی بورس از مبتدی تا پیشرفته؛ بعد از گذرندان این دوره شما به یک تحلیلگر ماهر بنیادی تبدیل خواهید شد. به همراه عضویت در کانال جامع تحلیل و بررسی سهام.

بعد از مسلط شدن به دوره FIS می‌توانید در این دوره شرکت کنید تا مباحث افزایش سرمایه شرکت ها را تسلط پیدا کنید تا بتوانید بهترین تصمیم گیری ها را در زمینه سرمایه گذاری روی یک سهم بگیرید.