شــــروع قدرتمند
در بازار هـــــای مـــــالی

مجموعه آموزشی رز یکی از مراجع اصلی در حوزه ارائه خدمات آموزش و مشاوره در حوزه بازارهای مالی است که از متخصصای درجه یک و حرفه ای که تخصصشون آموزش و تحلیل فضای بازارهای مالی به ویژه بورس و رمز ارزها می باشد تشکیل شده است. ما برای رسیدن به هدف هامون تیمی از بهترین و باانگیزه ترین ها افراد رو در کنار هم جمع کردیم تا با محصولات و خدماتمون، که در سطح استانداردهای جهانی است بتوانیم راه گشای کاربرانمان در بازارهای پیچیده مالی و اقتصادی باشیم.

2900+

آپارات مجموعه آموزشی رز

تلـــگرام

مجموعه آموزشی رز

اینستاگرام

مجموعه آموزشی رز

نظرات دانش پذیران

این‌ها، بخش خیلی کوچکی از نظراتی هستند که افراد مختلف در مورد رز اوج دارند.

سوالات متداول

آیا دوره ها حضوری هستند؟

دوره ها به صورت مجازی و با فرمت ویدئو های ضبط شده در بستر اسپات پلیر هستند. این فایل ها بعد از ثبت نام بدون محدودیت زمانی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

شرایط عضویت در کانال جامع چیست؟

کانال جامع "بررسی و تحلیل سهام" مخصوص دانش پذیران دوره "FIS" و "افزایش سرمایه" میباشد.

چون سطح مطالب کانال بالاست و اگر آموزش ندیده باشید متوجه مطالب کانال نخواهید شد.

جناب دکتر خسروانی به صورت روزانه فعالیت میکنند و همه ی سهم ها رو تحلیل میکنند.

مشاوره مستقیم با خود جناب دکتر هست و شمات میتوانید طبق توصیه ها و راهنمایی های ایشون با آرامش سهم خرید و فروش کنید و از سرمایه گذاری در بازار بورس لذت ببرید.

شرایط مشاوره مالی با جناب دکتر بردیا خسروانی چیست؟

جناب دکتر خسروانی مشاوره حضوری یا تلفنی ندارند به علت اینکه ایشان اعتقاد دارند پشتیبانی دوره ها باید بی نقص ، دقیق و حرفه ای انجام شود، بنا بر این به شخصه پشتیبانی حدود 3000 دانشپذیر را به عهده گرفتند و هر گونه مشاوره و راهنمایی به دانشپذیران شان میدهند.
در صورتی که شما دانشپذیر هریک از دوره های مسیر ثروت ساز، افزایش سرمایه، fis و حسابدار نخبه باشید، میتوانید با ایشان در هر زمینه مشورت کنید و سوالات خودتان را از ایشان بپرسید.

میتونیم پرداخت اقساطی داشته باشیم؟

دوره ها با تخفیف ویژه لحاظ شده و شرایط ثبت نام برای همه ی عزیزان یکسان است. با عرض پوزش پرداخت اقساطی امکان پذیر نمیباشد چون قیمت ها کارشناسی شده است.

چجوری اسپات پلیر رو نصب و ویدئو ها رو ببینم؟